Karşılaştırma Listesi

İlan bulunamadı.

Kullanıcı Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Tanımlar:

İşbu sözleşme, sözleşmeyle atıfta bulunulan ve sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olan belgelerden, eklerden ve açıklamalardan oluşan Villa Stock Kullanıcı Sözleşmesi (hepsi birlikte sözleşme olarak anılacaktır), Ölüdeniz Mahallesi Hisar Caddesi No:9/2 Fethiye/Muğla/Türkiye  adresinde mukim VİLLA STOCK EMLAK,İNŞAAT,TURİZMLimitet Şirketi ile, www.Villastock.com sitesine ( bundan böyle kısaca "Villa Stock" olarak anılacaktır) kayıt sırasında kullanıcının elektronik olarak onay vermesi ile karşılıklı olarak kabul edilerek yürürlüğe girmiştir.

2. Kapsam:
İşbu sözleşme Villa Stock Ltd.Şti.'nin internet üzerinden kurumsal üyelerinin, pazarlamasını yapmak istedikleri gayrimenkullere ait ilanları www.Villa Stock.com  web sitesinde yayınlanması ile ilgili hizmetleri kapsamaktadır. VİLLA STOCK sitesi, kişi ve kurumlar için, satılık,kiralık  yeni ve ikinci el gayrimenkul ilanlarının sunulduğu bir ticaret platformudur. Siteyi doğrudan ziyaret eden ya da çeşitli avantajlarından dolayı üyelik hesabı açan herkes, Kullanıcı sıfatını taşır. Kullanıcılara ücretli ve ücretsiz olarak sunulan tüm hizmetlerin kullanıcılar tarafından kullanımı ve üyeliği  bu kullanım koşullarına tabidir

3. Hak ve Yükümlülükler:


3.1 Villa Stock sitesini ziyaret etmekle ve hizmetleri kullanmakla; sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu kullanım koşullarını okuduğunuzu, anladığınızı ve burada yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul ettiğiniz anlamına gelir.

3.2 Kullanıcı tarafından üyeliği üzerinden verilen ilanlar otomatik olarak “Villa Stock.com”da yayınlanır. “Kullanıcı”, hesabı üzerinden verdiği ilanların, görsellerin, açıklamaların içeriğinden bizzat sorumlu olur.  Kullanıcı, Siteye yüklediği bilgi, içerik ve ilanların doğru ve hukuka uygun olduğunu, karalama, kötüleme, ticari iftira atma, tehdit veya taciz etme gibi hukuka veya ahlaka aykırı hiçbir sonuç doğurmadığını, bu bilgi ve içeriklerin Site üzerinde yayınlanmasının veya ilanlarda belirttiği gayrimenkullerinin satışının ve teşhirinin yürürlükteki mevzuat doğrultusunda herhangi bir hukuka aykırılık yaratmadığını, söz konusu ilan ve içeriklerin ilgili olduğu mal ve ürünlerin internet üzerinde satışa arz edilmesi için yayınlanmasına ilişkin hakkı veya yetkisi olduğunu kabul ve taahhüt etmektedir.

 

3.3 Bireysel ve Kurumsal üye, villa stock internet Sitesine üye olurken verdiği kişisel ve sair diğer bilgilerin gerçeğe uygun olduğunu beyan ve taahhüt eder. Yanlış bilgiler veya başka bir kişi ve firmanın  bilgileri kullanılarak işlem yapılması, yanlış veya yanıltıcı ikametgâh adresi, elektronik posta adresi, iletişim, ödeme veya hesap bilgileri de dahil yanlış veya yanıltıcı kişisel veriler kullanmak suretiyle gerçek olmayan üyelik hesapları oluşturulması ve bu hesapların üyelik Sözleşmesine veya yürürlükte mevzuata aykırı şekilde kullanılmasından doğacak hukuki ve cezai sorumluluk üyenin kendisine aittir.


3.4. Kullanıcı, Villa Stock’un sitede Kullanıcılar tarafından sağlanan içerikler de dahil olmak üzere her türlü ilanın, bilginin, içeriğin ve görselin gerçekliğini, orijinalliğini, güvenliğini, doğruluğunu araştırma, bu içerik ve ilanların internet üzerinden teşhirinin hukuka uygun olup olmadığını tespit etme sorumluluğu bulunmadığını, söz konusu ilan ve içeriklerden ve bunlar sebebiyle ortaya çıkabilecek zararlardan dolayı Villa Stock'un çalışanlarının ve yöneticilerinin sorumluluğu bulunmadığını kabul ve beyan eder.

3.5. Kullanıcı, Site üzerinden Villa Stock'un kontrolünde olmayan başka internet sitelerine ve / veya portallara, dosyalara veya içeriklere link verilebileceğini, söz konusu linkler  vasıtasıyla erişilen portallar, internet siteleri, dosyalar ve içerikler, hizmetler veya ürünler veya bunların içeriği hakkında Villa Stock'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul ve beyan eder.

3.6. Kullanıcı, Site üzerinde gerçekleştirdiği işlemlerde ve yazışmalarda işbu Kullanım Koşullarının hükümlerine, Sitede belirtilen tüm şart ve koşullara, yürürlükteki mevzuata, ahlak kurallarına uygun olarak hareket edeceğini, Siteye kendisi tarafından yüklenen ilanlarda reklam veren, satıcı, vergi mükellefi veya benzeri sıfatlarla ilgili mevzuatın gerektirdiği önlem ve prosedürleri yerine getirmek zorunda olduğunu, bu kural ve koşulları anladığını ve kabul ettiğini beyan eder. Kullanıcının Site dahilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendisine aittir.

3.7. Villa Stock yürürlükteki mevzuat uyarınca yetkili makamlardan usulüne uygun olarak talep gelmesi halinde Kullanıcının kendisinde bulunan bilgilerini ilgili yetkili makamlarla paylaşacaktır.

3.8. Villa Stock, Sitede sunulan hizmetleri ve içerikleri her zaman ve hiçbir bildirimde bulunmadan değiştirebilme hakkını saklı tutmaktadır.

4. Hizmet Koşulları:
4.1.  İşbu sözleşme üye tarafından kabul edildiği tarihte yürürlüğe girecek olup, daha önce feshedilmediği sürece üyenin Villa Stock.com  Üyelik Sözleşmesi kapsamında siteyi kullanma hakkı devam ettiği sürece yürürlükte kalacaktır.

4.2  Villa Stock’ta gayrimenkul ilanı vermek isteyen kurumsal kullanıcılara ,üye kayıt tarihinden itibaren ilk 1(bir) yıl ücretsiz hizmet sağlar. Üye,ücretsiz kullanım süresi bittikten sonra devam etmek isterse Villa Stock'un sunacağı Ücretli ,yıllık veya farklı periyotlarda geçerli olan paketlerinden birini seçip devam edebilir.

4.3. Villa Stock'dan alınan herhangi bir hizmet, paket süresini doldurana dek oluşabilecek fiyat ve içerik değişikliklerinden etkilenmez. Tahsil edilen üyelik ücreti hiçbir suretle iade veya iptal edilmez.


5. Kullanıcı Paneli:

Kullanıcı, abonelik bedelini ödememesi durumunda veya Site Kullanım Kurallarını ihlal etmesi halinde, aldığı tüm hizmetler kullanıma kapatılır. Kullanıcı panelinin tekrar kullanıma açılması için müşterinin abonelik bedelini ödeyerek üye panelini yeniden aktif hale getirmesi talep edilir. (ödeme yapılmadığından veya süresi dolmuş üyeliklerin hizmete kapatılması nedeniyle doğacak anlaşmazlıklardan Villa Stock sorumlu değildir.)


6. üyelik Kullanım Bilgileri:
Villa Stock kullanıcı kaydı oluşturan tüm üyelere şifre ve kullanıcı isimlerinin bildirimi veya şifre değişikliklerini yalnızca elektronik posta yoluyla iletilir. İrtibat için verilecek telefon veya faks numaraları yalnız acil durumlarda kullanılacak, bu durumlarda üyelerin şifre onayı sağlanmadıkça talepler işleme alınmayacaktır.

6.1  üyelerimiz ,üye panellerinin yönetimini sağladıkları üye giriş bilgilerini kesinlikle 3. şahıslar ile paylaşmamalıdır. Bu durumdan doğacak zararlar ile ilgili olarak Villa Stock sorumluluk kabul etmemektedir.7. Ödemeler ve Tazminatlar:
7.1.Villa Stock’ta gayrimenkul ilanı vermek isteyen kurumsal kullanıcılara ,üye kayıt tarihinden itibaren ilk 1(bir) yıl ücretsiz hizmet sağlar. Üye,ücretsiz kullanım süresi bittikten sonra devam etmek isterse Villa Stock'un sunacağı Ücretli ,yıllık veya farklı periyotlarda geçerli olan paketlerinden birini seçip devam edebilir.  Kullanıcılar Villa Stock'un ilgili hizmetlerine istinaden ileteceği teklifte belirtilen bedeli Kredi Kartı veya Banka Havale/EFT kanalı ile ödemekle yükümlüdür.


7.2. Tarafların site üyeliğinde belirtikleri ve iletişim bilgileri olarak kaydettiği bilgiler tebligat adresleri olup, bu adreslerde yapılacak her türlü değişiklik yazılı olarak diğer tarafa bildirilmediği taktirde, bu adreslere yapılacak tebligat kendilerine yapılmış sayılacaktır.

7.3. Villa Stock'a 18 yaşından küçük kişiler ödeme yapamaz. Villa Stock'a yaptığınız ödemelerinizi yalnızca kredi kartınızla veya EFT/Havale yoluyla yapabilirsiniz. Villa Stock'un elinde olmayan ve ön görülemeyen sebeplerden (tabii afet, savaş, vs.) dolayı tarafların sorumluluklarını yerine getirememeleri durumunda tarafların her birinin tek taraflı fesih hakkı doğacaktır.

 İşbu sözleşmenin yorumlanmasından ve uygulanmasından doğacak her türlü ihtilafın hal mercii T.C. Fethiye Mahkemeleridir.

8. Güvenlik:
8.1. Villa Stock kredi kartı bilgilerinizi yalnızca abone paketi ya da vitrin ödeme işlemi gerçekleştirilirken kullanır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutmaz.

9. Fikri Mülkiyet Hakları:
9.1. Villa Stock internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Villa Stock Ltd Şti. sorumlu değildir.

9.2. Villa Stock işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

9.3. VİLLA STOCK’a ait sitenin ve sitedeki her türlü içeriğin kodlarıyla belirlikte, ticari markası, logosu, alan adı ve diğer tüm unsurlarının tüm fikri mülkiyet hakları VİLLA STOCK LTD ŞTİ’ne aittir. Kullanıcılar, web sitesi üzerindeki hizmetleri ve servisleri, VİLLA STOCK LTD ŞTİ.’nin telif hakkı sahibi olduğu unsurları yeniden satamaz, paylaşamaz, dağıtamaz, sergileyemez veya başkasının hizmetlere / servislere erişmesine veya kullanmasına izin veremez, çoğaltamaz, dağıtamaz, işleme eser haline getiremez. Aksi takdirde Kullanıcılar; VİLLA STOCK tarafından doğacak zarara ilişkin talep edilen tazminat miktarını, mahkeme masrafları ve avukatlık ücreti de dahil olmak üzere karşılamakla yükümlü olacaklardır.

9.4. Kullanıcılar, sitede yayınlanan emlak ilan içeriklerinin arama motorlarında görünmesine ve VİLLA STOCK tarafından ticari amaçla olmamak üzere sosyal medya ve diğer mecralarda yayınlanmasına, paylaşılmasına, çoğaltılmasına peşinen izin vermiş sayılırlar.


10. Gizlilik:
10.1. Villa Stock üyelik kaydı aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi Villa Stock'un görevidir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler işbu sözleşme'de belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

10.2. Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için Villa Stock, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır.

10.3. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz, gayrimenkul ilanlarınızı yayına almak, hizmetlerimizi sunmak, abone paketi ödemelerinizi gerçekleştirmek, vitrin ödemelerinizi gerçekleştirmek, hizmetlerimiz hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

10.4. Abonelik paketi ve vitrin ödeme formlarımızın kullanabilmesi için mali bilgilerin (kredi kartı numaraları) verilmesini gerektirmektedir. Sitemizden bir abonelik paketi satın aldığınızda ya da vitrin ödemesi yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir. Toplanan mali bilgiler satın aldığınız hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır.

10.5. Villa Stock yukarıda bahsedilen durumlar dışında hiçbir bilginizi 3. şahıslarla paylaşmaz. Gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması, sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt eder.