Karşılaştırma Listesi

İlan bulunamadı.

Kullanım Kuralları

 

 

İlan Verme Kuralları

 

1. Kullanıcılarımızın Villa Stock.com da üyelik oluşturabilmeleri için Kullanıcı Sözleşmesini elektronik ortamda onaylamaları gerekmektedir

2. İlan başlığında ve ilan açıklama bölümünde sadece gayrimenkul hakkındaki bilgiler yer almalıdır. Belirtilen bölümlerde reklam içerikli yazı yazılmaması, link eklenmemesi gerekmektedir.

3. Gayrimenkul ilanları sadece villa ve kategorilerinden oluşmaktadır.Daire,Arsa gibi kategori dışında olan ilanların verilmemesi gerekmektedir.Villa Stock tarafından tespit edilen villa ve bu kategorilerin dışındaki farklı tip ilanlar hiçbir bildirim dahi yapmadan silinecektir.

 

4.     Yayınlanmak istenen ilanlarda kullanılan fotoğraflar, satılan / kiralanan gayrimenkule ait olmalıdır. Yayınlanan içerikler, fotoğraf, veya link olarak ilana eklenenler hakkında Villa Stock’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

5.     İlan girişlerinde belirtilen kriterlerde (metrekare, oda sayısı,, fiyat  v.b.) doğru bilgiler yer almalıdır.

6.     Sistem içerisindeki farklı bir kullanıcının fotoğrafı / fotoğrafları kullanılmamalıdır.

7.     Villa Stock.com’da bir gayrimenkule ait sadece bir ilan verilebilir.

8.     Her bir ilan için farklı resimler kullanılmalıdır, aynı konumda dahi olsa aynı resim ikinci bir ilanda kullanılmamalıdır.

9.  Emlak ilan girişleri mutlaka mal sahibi tarafından veya mal sahibinin onayı alınarak yapılmalıdır.

10.  Satılık veya kiralık gayrimenkuller için temsili fiyat verilmemeli, borç veya bildirilmesi gereken herhangi bir yasal durum var ise ilan detayında mutlaka belirtilmelidir.

11.  İlan açıklama bölümlerinde web sayfası, mail adresi ve firma iletişim bilgilerine yer verilmemelidir. Telefon numarası ve kullanıcı adı sadece “Kullanıcı bilgileri” bölümünde yayınlanmalıdır.

12.  Satılan / kiralanan ilanlar yayından kaldırılmalıdır.

13.  Günlük Kiralık İlan yasal mevzuata ve  İlan Yayınlama Kurallarına uygun hareket etmekle yükümlüdür.  Yasal yükümlülüklerini yerine getirmeden günlük kiralık ilan yayınlayanlar hakkında uygulanacak cezalardan münhasıran Günlük Kiralık İlan Veren sorumlu olacaktır.

14. İlan girişi yapan kurumsal üye, şubesi bulunmağı bir firmanın adını, logosunu, vb. bilgilerini o firmanın izni olmadan kullanmamalıdır. Bu kullanımdan dolayı çıkabilecek yasal anlaşmazlıklarda tüm sorumluluk ilan verene aittir.

15.  Villa Stock.com üyelik  kaydı sırasında beyan ettiğiniz tüm  bilgileriniz  doğru ve gerçek olmalıdır.Villa Stock bu bilgilerin doğruluğunu onaylamak için resmi belgelerinizi talep etme hakkını saklı tutar.

16.  Kullanıcılar Villa Stock.com da ilan yayınlayarak, tarafımızdan belirlenmiş ve değişiklik hakkı saklı bulunan üyelik sözleşmesine, kullanım koşullarına ve gizlilik kurallarına uyacağını kabul, beyan ve taahüt eder.

6.2 Gayrimenkul arayan bireysel kullanıcılarımız ilgilendikleri gayrimenkul ile ilgili olarak ilan sahipleri ile irtibata geçmek istediklerinde sitemiz üzerinden e-mail gönderebilirler. İlan sahibi ile e-mail yolu ile iletişime geçildiğinde yazılan e-mail küfür, hakaret, kişilik haklarını zedeleyici cümleler, reklam amaçlı tanıtım yazılar içermemelidir.